Середа
12.12.2018
11:00
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Гільчанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ"
Головна Реєстрація Вхід
Каталог статей »
Меню сайту

Категорії розділу
Новини [210]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 110

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Новини

Конкурс юних та креативних

        21 квітня 2018 року в актовій залі Здолбунівської ЗОШ I-III ступенів №6 з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей та молоді, які здійснюють науковий пошук та творчий підхід у сфері новітніх інформаційних технологій, відбувся XI районний конкурс «Комп’ютерної графіки та Web-дизайну», проведення якого ось уже вкотре організовує відділ освіти Здолбунівської РДА за дієвої підтримки районного методичного об’єднання вчителів інформатики.

        До складу журі увійшли:

Буняк Володимир Олександрович – методист кабінету інформатики, інформаційно-комунікаційних технологій та дистанційного навчання Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

Гульчук Віталій Анатолійович – старший викладач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій та методики викладання інформатики Рівненського державного гуманітарного університету;

Кухарук Олександр Олексійовичметодист з технологій районного методичного кабінету;

Рудько Ірина Миколаївна – провідний спеціаліст відділу освіти Здолбунівської районної державної адміністрації;

Галабурда Тетяна Олександрівна – вчитель інформатики Зорянського НВК «школа-гімназія»;

Ільчук Світлана Василівна – керівник районного методичного обєднання учителів інформатики Рівненського району, учитель інформатики Великоолексинського НВК;

Плебанський Андрій Михайлович – завідуючий кафедрою комп’ютерної графіки та дизайну комп’ютерної академії «ШАГ»;

Кубай Олександр Васильович – декан факультету кібернетики, старший викладач Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Демянчука;

Шеремета Роман Валерійович – студент I курсу групи програмної інженерії Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, учасник Всеукраїнської студентської олімпіади з веб-дизайну.

         У представленні своїх робіт взяли участь 45 учнів із 18 загальноосвітніх навчальних закладів району.

        Роботи учасників було продемонстровано у 5 номінаціях: електронний малюнок, презентація в середовищі PowerPoint, відеоролик, флеш-анімація та web-дизайн (створення сайту).

        Переможцями конкурсу стали:

у номінації створення малюнка за допомогою графічних редакторів на тему «Людина майбутнього»
І місце - Франчко Вікторія, учениця 11 класу Гільчанського НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ"

        ІІ місце - Кравченко Ольга, учениця 8 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

ІІІ місце - Пурик Олександр, учень 11 класу Бущанського НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ"
ІІІ місце - Єгерт Анжела, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії

 

у номінації створення презентації засобами MS PowerPoint на тему «Геній планети»

І місце - Ткачук Віталій, учень 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4
ІІ місце - Маринін Роман, учень 11 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.
ІІІ місце - Романюк Іван, учень 9 класу Миротинської ЗОШ I-II ст.

ІІІ місце - Пурик Олександр, учень 11 класу Бущанського НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ"

 

у номінації створення відеоролика на тему «Як стати успішною людиною»
І місце - Гуменюк Богдан, учень 9 класу Новомильської ЗОШ І-ІІ ст.
ІІ місце - Балдич Вадим, учень 11 класу Здолбунівської гімназії
ІІІ місце - Блищик Юлія, учениця 11 класу Гільчанського НВК "ЗОШ I-III
ст. - ДНЗ"
ІІІ місце - Дрозд Андрій, учень 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст.

            у номінації створення Flash-анімації на тему «Рекламний ролик власного ноу-хау»

І місце - Стельмах Тетяна та Юрчук Владислава, учениці 6 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4

ІІ місце - Корольчук Василь, учень 10 класу Білашівського НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ"
ІІІ місце - Пукалюк Софія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії
ІІІ місце - Вітрук Сергій, учень 9 класу Ступнівського НВК "ЗОШ I-III
ст. - ДНЗ"

 

у номінації web-дизайн (створення сайту) на тему «Учнівський парламент (самоврядування)
І місце - Ковалець Андрій, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
ІІ місце - Гнідець Богдан, учень 6 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4
ІІІ місце - Пурик Олександр, учень 11 класу
Бущанського НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ"
ІІІ місце - Петровський Юрій, учень 8 класу Глинського НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ".

        Учасники конкурсу змогли не тільки продемонструвати здобуті наполегливою працею знання і навички, але й отримати цінні поради від членів журі щодо освоєння нових програмних продуктів у сфері інформаційних технологій та подальшого вдосконалення представлених на конкурс робіт.

        Партнерами цьогорічного конкурсу виступили відділ освіти Здолбунівської РДА, комп’ютерна академія «ШАГ», приватні підприємці Олександр Романишин, Олександр Андріюк, Ігор Новак, Юрій Шмендель.

        Дякуючи партнерам та організаторам заходу, кожен учасник конкурсу та його переможці отримали солодощі, заохочувальні призи, дипломи та цінні подарунки.

        Заохочувальними призами від партнерів конкурсу нагороджено:

Лату Максима, учня 5 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6 (номінація "Електронний малюнок")

Свириду Андрія, учня 7 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 (номінація "Електронний малюнок")

Хомяк Богдану, ученицю 7 класу Кунинської ЗОШ I-II ступенів (номінація "Електронний малюнок")

Андрощук Дарину, ученицю 10 класу Уїздецької ЗОШ І-ІІІ ст. (номінація "Презентація")

Гончарука Василя, учня 10 класу Мізоцького НВК (номінація "Відеоролик")

Лукашенко Максима, учня 9 класу Здолбунівської гімназії (номінація "Web-дизайн").

        Конкурс продемонстрував багатогранну дитячу творчість. Хочеться висловити слова вдячності всім педагогам і юним даруванням за наполегливість 

у досягненні поставленої мети та креативність.

        Бажаємо учасникам конкурсу "Комп'ютерної графіки та Web-дизайну" й надалі творити, змагатися та перемагати.

 

 

 

                                                                                               Ірина Година

                                                                                                     вчитель інформатики Гільчанського НВК «ЗОШ I-III ступенів – ДНЗ»,

                                                                                           ведуча конкурсу

 

 

Наші переможці

  

 

Категорія: Новини | Додав: Ірина (03.05.2018)
Переглядів: 316 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання