П`ятниця
23.02.2018
23:26
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Гільчанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ"
Головна Реєстрація Вхід
Каталог статей »
Меню сайту

Категорії розділу
Новини [175]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 99

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Новини

Результати конкурсів (2014-2015 н.р.)

   Вітаємо переможницю X щорічного районного конкурсу «Найрозумніший» Кацебу Анастасію за зайняте I місце (вч. Жданюк О.І.).

   Вітаємо переможців II етапу XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика Кацебу Анастасію за зайняте IIІ місце (вч. Жданюк О.І.) та Левчук Іванну за зайняте IIІ місце (вч. Тимощук Т.О.).

   Вітаємо переможницю II етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка Левчук Іванну за зайняте III місце (вч. Тимощук Т.О.).

   Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерної грамотності «Бобер-2014», який відбувся 9-10 листопада 2014 р. (вч. Година І.О.).

1) Богатько Софія – 2 кл. (результат «відмінний»)

2) Балащак Назар – 3 кл. (результат «відмінний»)

3) Бритвич Олександр – 3 кл. (результат «відмінний»)

4) Потапчук Софія – 3 кл. (результат «відмінний»)

5) Синюк Микола – 3 кл. (результат «відмінний»)

6) Кацеба Анастасія – 4 кл. (результат «відмінний»)

7) Пйонтковська Софія – 4 кл. (результат «відмінний»)

8) Галюк Діана – 6 кл. (результат «відмінний»)

9) Самолюк Вікторія – 6 кл. (результат «відмінний»)

10) Свіріпа Назар – 6 кл. (результат «відмінний»)

11) Чекеренда Дарина – 6 кл. (результат «відмінний»)

12) Яковець Вікторія – 6 кл. (результат «відмінний»)

13) Блажко Богдана – 7 кл. (результат «добрий»)

14) Голодюк Аліна – 7 кл. (результат «добрий»)

15) Карпінчук Людмила – 7 кл. (результат «добрий»)

16) Салюк Олександра – 7 кл. (результат «добрий»)

17) Целюк Наталія – 7 кл. (результат «добрий»)

18) Левчук Іванна – 8 кл. (результат «добрий»)

19) Франчко Вікторія – 8 кл. (результат «добрий»)

20) Гураль Віта – 9 кл. (результат «добрий»)

21) Свіріпа Олександр – 9 кл. (результат «добрий»)

22) Бедрій Марія – 9 кл. (результат «добрий»)

23) Мартинюк Дарина – 10 кл. (результат «відмінний»)

24) Грицюк Наталія – 11 кл. (результат «добрий»)

25) Дзюра Максим – 11 кл. (результат «добрий»)

Категорія: Новини | Додав: Ірина (22.03.2015)
Переглядів: 180 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук

Корисні посилання